[INNE] Graty do c5

Graty od Butterbeana. "Good stuff" w "good price".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

[INNE] Graty do c5

Post autor: Butterbean »

Siema.wzuce tutaj moze komuś cos sie przyda
Cześć.troche łupów do sprzedania
1.zmieniarka CD wraz z kablem,sprawna Oczywiscie magazynek w kpl.100 zł
2.zmieniarka cyfrowa mp3 usb sd.sprawna.ma przejście zeby wpiąć ja miedzy kabel zwykłej zmieniarki a radio,nie tracimy wiec ori zmieniarki .oczywiscie mozna podłączyć ja jako samodzielna zmieniarka. 120 zł
3.tuner telewizyjny z okablowaniem-wiadomo ze analog ale dzieki niemu mamy wejście sygnalu AV a wiec do starej nawigacj mozna podłączyć czy to tuner dvbt czy jakiś odtwarzacz DVD czy inny sprzet.120zl
4.bose Avant-tutaj sprawa skomplikowana bo nie udało sie zdemontować kpl.
Jest tuba fo bagażnika,jeden kpl głośników drzwi tylnych.wiazka w kilku kawałkach a wiec długi kawałek do radia,długi kawałek do wzmacniacza.wiazka jest na tyle prosta ze spokojnie mozna ja odtworzyć-wszystkie kable maja swoje kolory itp itd.
Mam chęć odtworzyć to dla siebie tzn wykorzystać subwoofer i wzmacniacz i podłączyć pod to jakies lepsze głośniki.
Jesli ktos zaoferuje mi 230 zł to to sprzedam.jesli nie to zostawiam sobie.
Mozliwe rozsprzedano na poszczególne części tzn. Głośnik tylny z gwizdkiem 50 zł,wzmacniacz 100 zł,elementy wiazki 70 zł.
5. Telefon nokia-sprawny,mikrofon głośnik i wiazka w kpl.antene bede miał jednak moze byc niekompletna-mi taki zestaw działał na kawałku kabla z wtyczka.uchwyt słuchawki montowany był we wnęce pod łokciem.mam tez ew uchwyt który przykręca sie do konsoli z boku radia.250 zł.
6.stelaz do zamontowania tunera i zmieniarki Avant

Ceny pozycji 1-3 nie podlegają negocjacji
Nie wysyłam za pobraniem.zapraszam osobiscie lub wpłata na konto

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Butterbean Garage-znowu otwarte”