Grill na taras

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
Freedom
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-20, 08:27
Imię: Filip
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.0E 115KM (AAD,ABK)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Berlin

Grill na taras

Post autor: Freedom »

Grill gazowy czy elektryczny? Chodzi mi o grill tak aby sobie go odpalić na tarasie. Tradycyjny odpada, już mam.
strr
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2022-01-17, 14:40
Imię: Adam
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.0E 101KM (AAE)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Warszawa

Post autor: strr »

Też mam tradycyjny grill, ale nie używam zbyt często. Grillowanie na nim jest mniej wygodniejsze niż na grillu gazowym. Gazowy, gaz jest produktem naturalnym w przeciwieństwie do pradu. Kanadyjczycy maja fiksacje na tym punkcie i placa ciezkie pieniadze zeby miec gaz, ktory nie jest standardem.
Zerknij sobie również na festiwale barbecue, które są organizowane częesto w Kanadzie oraz USA, tam praktycznie nie używa się grilli węglowych ale jedynie grille gazowe. Które są wygodniejsze i dają znacznie większe możliwosci grillowania z uwagi na to, ze da się lepiej ustawić temperaturę grillowania.
Jeśli chcesz sobie kupić grill gazowy na ten sezon, polecam już zacząć się rozglądać. W Leroy Merlin pojawił się ostatnio spory wybor grilli na ich sklepie, jeśi nie chcesz się od razu wybierać stacjonarnie, zerknij sobie na grille na ich stronie www. W sezonie może być drozej, poza tym z dostępnością bywa średnio.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”