Kupno kamery cyfrowej HD

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Rikimaru
Mechanik
Mechanik
Posty: 220
Rejestracja: 2011-03-12, 10:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elbląg

Kupno kamery cyfrowej HD

Post autor: Rikimaru »

Witam noszę się z zakupem kamery cyfrowej, która nagrywa w hd, znalazłem taką o to kamerę: http://www.euro.com.pl/kamery/sony-hdr- ... bhtml#opis , ktoś może ma ją lub poleci inną. Zakupu chce zrobić w Euro Agd aby kupi cna raty 30 lub 40 x0%, gdyż nie mam pieniędzy.
Nadmienię, że nie znam się na kamerach :-(
Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: eSPe »

Rikimaru pisze:Zakupu chce zrobić w Euro Agd aby kupi cna raty 30 lub 40 x0%, gdyż nie mam pieniędzy.
Tam nie ma tak 30x0%
Tak jest tylko na pierwszy rzut oka.

Jeżeli spłacisz to w 6 ratach to jest rzeczywiście 6x0% ale jak do czasu upływu terminu płatności 6 raty nie wpłynie całość to musisz wykupić ubezpieczenie kredytu które duuużo kosztuje.
Fakt jast taki że jak brałem laptopa za 1300zł i miałbym spłacać go 30x0%+ubezpieczenie to wyszło by 1300zł+20-30% wartości laptopa czyli w sumie spłaciłbym około 1800zł.

Te 30x0% to taki "łit martetindowy". :mrgreen:
Jeżeli będziesz brał to czytaj dokładnie umowę.
Od razu wcisną ci kartę kredytową (nie da się wziąć na raty nie biorąc tej karty).
Jak ją aktywujesz to też jakieś opłaty są za "prowadzenie limitu kredytowego" czy jakoś tak coś około 5zł/mc czy jakoś tak.

Ten wspaniały kredyt prowadzony jest przez Sygma Bank. To nawet nie bank tylko firma która powstała tylko do obsługiwania kredytowania "zakupów na raty" w różnych marketach i walenia ludzi w balona.

Branie na raty w Euro przez Sygmę jest dobre jeżeli "nie mam teraz hajsu na coś a będę miał ten hajs za 1-6 miesięcy.
Dłuższe "kredytowanie za darmo" to ściema.

Co do kamery to nie lepiej wziąć jakiś aparat z filmami HD?
Masz praktycznie to samo a przy okazji masz aparat którym zrobisz przyzwoite zdjęcia.
Ostatnio zmieniony 2011-09-15, 21:17 przez eSPe, łącznie zmieniany 1 raz.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Rikimaru, szczerze odradzam branie jakiegokolwiek kredytu , jak już to polecam zadłuzyć sie u rodziny , a sygma i santander to 2 najbardziej gó...ane banki na rynku - powaznie radze z daleka od tego gó...

dodek pliss. :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony 2011-09-16, 10:25 przez Dodek, łącznie zmieniany 1 raz.
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: eSPe »

Dodek pisze:a sygma i santander to 2 najbardziej gówniane banki na rynku - powaznie radze z daleka od tego gówna
Jak pisałem.
eSPe pisze:To nawet nie bank tylko firma która powstała tylko do obsługiwania kredytowania "zakupów na raty" w różnych marketach i walenia ludzi w balona.
eSPe pisze:Branie na raty w Euro przez Sygmę jest dobre jeżeli "nie mam teraz hajsu na coś a będę miał ten hajs za 1-6 miesięcy.
Dłuższe "kredytowanie za darmo" to ściema.
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

moj brat ma taką kamerkę. mała niepozorna, a daje wiele radochy z nagrywania. jakość jest super! (nie mam porównania z innymi w podobnej cenie, ale wg mnie wystarczy na pare dobrych lat)
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Awatar użytkownika
Rikimaru
Mechanik
Mechanik
Posty: 220
Rejestracja: 2011-03-12, 10:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elbląg

Post autor: Rikimaru »

eSPe, i Dodek, akurat na temat rat nie chciałem tu uszłyszeć ale niech będzie dla potomnych. Ja w braniu rat to chyba mistrzem jestem bo mam każdą rzecz na raty i prawie wszystko na 0%.
Napisze przykład kupna radia samochodowego alpina 120rr było za 400zł i na stronie internetowej było 30x0% w sklepie chciała mi wcisnąć tak ja piszecie: ubezpieczenia i dodatkowe opłaty bo niby tylko na 6 miesięcy jest 0%, ja pani na to, ze na stronie internetowej jest wasza oferta i ja chcę z niej skorzystać i nie obchodzą mnie dodatkowe koszta, pani po jakiś 10 minutach zatrybiła o co chodzi i dała mi nie 30x0% ale 20x0%, gdyż bank rezerwuje sobie ta możliwość, więc tak płace sobie 20zł miesięcznie za radio :-P
Kartę kredytową dostajesz przy każdym kredycie tylko jej nie aktywujesz i nic nie płacisz, jakbym je zbierał to pewnie miałbym już ponad 10 ich, a tak przecinam i do kosza, tylko dzwonią z banku co chwila i namawiają aby aktywować :lol: .

Dobra się rozpisałem, mógłbym porady dawać w braniu kredytów i na raty ;-) .

A teraz coś więcej o kamerce, chciałbym usłyszeć, bo dopiero jest jedna opinia pozytywna :-D
Ostatnio zmieniony 2011-09-16, 14:04 przez Rikimaru, łącznie zmieniany 1 raz.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Rikimaru pisze:mam każdą rzecz na raty i prawie wszystko na 0%
buhahahahahhaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
btw apropos kamerki - watro kupić moj kuzym miał takową HD ale z dystkiem twardym i działała znakomicie , apropos poszukaj jeszcze informacji w necie na temat stabilizacji obrazu w tej kamerce
Ostatnio zmieniony 2011-09-16, 21:58 przez Dodek, łącznie zmieniany 1 raz.
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
Rikimaru
Mechanik
Mechanik
Posty: 220
Rejestracja: 2011-03-12, 10:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elbląg

Post autor: Rikimaru »

Nie miałem czasu się pochwalić i też espe nie zrobił youtube na forum więc tak: kupiłem tą kamerę http://www.euro.com.pl/kamery/sony-hdr- ... bhtml#opis

a tu są moje cztery filmy z rajdu polski w mikołajkach co był niedawno.



mój nick na youtube to michalsoki1 po tym znajdziecie pozostałe filmy, warto zmienić rozdzielczość na 1080 :-P
Los się musi odmienić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”