[100 C4] Biały carbon

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy.
Awatar użytkownika
bobeck
Mechanik
Mechanik
Posty: 120
Rejestracja: 2013-10-21, 20:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zabrze

[100 C4] Biały carbon

Post autor: bobeck »

Czy ktoś próbował się pobawić z folią w kolorze biały carbon pseudo 3d?
Tak się zastanawiam czy by nie przeprowadzić małej próby, powiedzmy okleić lusterka.
Czy to już agro?
dechpo
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 478
Rejestracja: 2012-04-23, 19:39
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: dechpo »

bobeck, agro według mnie, 20 letniemu autu nie pasują takie rzeczy.
Awatar użytkownika
bobeck
Mechanik
Mechanik
Posty: 120
Rejestracja: 2013-10-21, 20:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zabrze

Post autor: bobeck »

Wiem, że na samo hasło folia carbonowa człowiek się wzdryga, ale biała folia na lusterkach może wyjść dość delikatnie. Fajnie by było gdyby znalazł się ktoś kto takiego czegoś probował u siebie, bo czasami niezdrowo kierować się stereotypami.
ANDRZEJ CADDY
Adept
Adept
Posty: 21
Rejestracja: 2013-07-24, 16:47
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: OLSZTYN

Post autor: ANDRZEJ CADDY »

Ja zrobiłem kiedyś całą maskę w swoim caddy mk1.
Wyszło super.
Ale nie polecam!!!!!

Struktura 3d jest porowata i strasznie szybko się brudzi a wyczyścić to nie lada sztuka :evil:
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

Jeżeli chcesz oklejać, to już cały samochód. Dwudziestoparoletni samochód lepiej nie oklejać częściowo. Cały albo nic. Byłem na kilku targach motoryzacyjnych i tuningowych w europie i widziałem staaaaare samochody po oklejeniu i po lakierowaniu i wracam do pierwszego zdania - cały albo nic. Te lusterka lub zderzak czy błotnik = agro .... wg mnie - oprocz nowych i na prawde sportowych fur :ok:
Awatar użytkownika
method
Adept
Adept
Posty: 13
Rejestracja: 2012-12-21, 14:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Świdnik

Post autor: method »

Od siebie dodam że prawdziwy "carbon" jest tylko czarny, więc każdy inny kolor będzie dosyć głupio wyglądać, przynajmniej dla mnie. ;)
Poglądowo- tutaj czarna C4+ dodatki z czarnej folii (słupek B, listwy na drzwiach i zderzakach) tablica
Ostatnio zmieniony 2014-02-11, 00:28 przez method, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

biala folia jest ciezka do utrzymania w czystosci..zabawa w carbon ma sens jesli poparta jest dalszymi rzeczami czyli szerokie kolo,niski zawias.ciemne szyby itp.do zwyklego auta na 15 6cali szerokiej z opona 195/65r15 do tego bez jakichkolwiek dodatkow carbon nie pasuje.
a druga sprawa ze mozna przedobrzyc z olejaniem..nikeorym sie to uzaleznia jak tatuaże...
Ostatnio zmieniony 2014-02-11, 09:47 przez Butterbean, łącznie zmieniany 1 raz.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
bobeck
Mechanik
Mechanik
Posty: 120
Rejestracja: 2013-10-21, 20:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zabrze

Post autor: bobeck »

Zawsze można folię ściągnąć, zobaczę jak to będzie wyglądało, najwyżej poszerzę stalówki, zapodam glebę i można się kulać :D w razie czego mam sprzęt i trzasnę lusterka lakier, bo mi nie pasuje czarny kolor do lamp z A6, które sobie zafundowałem.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

poza lampami zafundowales sobie tez maske z a6? :mrgreen: :mrgreen:
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
bobeck
Mechanik
Mechanik
Posty: 120
Rejestracja: 2013-10-21, 20:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zabrze

Post autor: bobeck »

Nie, nie chcę z setki zrobić a6. Po prostu klasyk czy nie klasyk, strasznie mi się pomarańczowe kierunki kojarzyły z taksówką. Mam zamiar odświeżyć mój samochód żeby wyglądał ładnie i elegancko przy jak najmniejszej liczbie niepotrzebnych modyfikacji.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

chlopie ogarnij sie.
zakladasz jak napisales lampy od a6 czyli masz szpary miedzy lampami ze koty moga sie ganiac.
piszesz ze chcesz elegancka limuzyne a wczesniej ladujesz na nai karbon...
widzialejs elegancka limuzyne w ktoryms filmie szybcy i wsciekli?a z tym kojarzy mi sie karbon.
zgoda ja tez okleilem maske i dwa elementy na 80 ale tylko dlatego ze maske i klape mialem pognieciona.wiec ja wyszpachlowalem i zamiast klasc 500-600 za lakiernika na auto do zabaw zima wolalem wydac 100 i okleic.nie mialo to na celu zadnego u[piekszania czy tez tuningowania.ot.potrzbea chwili i sytuacji.
jest tu juz jedna na forum limuzyna luksusowa do polowy drzwi oklejona wlasnie bialym carbonem.biala z bailym-na zdjeciach wyglada to tak jak by byla cząstkowo malowana i do tego niedobranym kolorem.
zaniechaj takich czynnosci chyba ze tylko carbon ma branie pod remiza.nienawidze aut gdzie na zewnatrz wies a wewnatrz chlew.

sorki za ostre slowa ale ktos w koncu musial ci to powiedziec.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
S4owner
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 74
Rejestracja: 2012-11-04, 10:54
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mrągowo

Post autor: S4owner »

Co do karbonu, delikatne dodatki pasują. Tutaj zdjęcia 100 S4 mojego znajomego po obklejeniu kilku elementów.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 808&type=3
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

kolejny...o czym ty mowisz?
sprobuj na to auto zalozyc bialy carbon...do bordowo czarnej budy..
wiem ze bialy carbon jest mega ciezki do utrzymania w czystosci..kilka osob odradzalo zabawe bialym.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
bobeck
Mechanik
Mechanik
Posty: 120
Rejestracja: 2013-10-21, 20:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zabrze

Post autor: bobeck »

Butterbean pisze:chlopie ogarnij sie.
zakladasz jak napisales lampy od a6 czyli masz szpary miedzy lampami ze koty moga sie ganiac.
piszesz ze chcesz elegancka limuzyne a wczesniej ladujesz na nai karbon...
widzialejs elegancka limuzyne w ktoryms filmie szybcy i wsciekli?a z tym kojarzy mi sie karbon.
zgoda ja tez okleilem maske i dwa elementy na 80 ale tylko dlatego ze maske i klape mialem pognieciona.wiec ja wyszpachlowalem i zamiast klasc 500-600 za lakiernika na auto do zabaw zima wolalem wydac 100 i okleic.nie mialo to na celu zadnego u[piekszania czy tez tuningowania.ot.potrzbea chwili i sytuacji.
jest tu juz jedna na forum limuzyna luksusowa do polowy drzwi oklejona wlasnie bialym carbonem.biala z bailym-na zdjeciach wyglada to tak jak by byla cząstkowo malowana i do tego niedobranym kolorem.
zaniechaj takich czynnosci chyba ze tylko carbon ma branie pod remiza.nienawidze aut gdzie na zewnatrz wies a wewnatrz chlew.
Hola hola kolego, jak chcesz sobie na kimś poużywać to znajdź kogoś kto przynajmniej na to zasługuje. Proszę mi pochopnie nie przyklejać łatki wsiowego tjuningowca.
Po pierwsze jeszcze nie założyłem tych lamp, więc nie wiem czy mogą się tam ganiać koty czy psy.
Po drugie to niczego nigdzie nie ładuję, ja się tylko zapytałem czy będzie to dobrze wyglądało, właśnie w trosce o schludny i elegancki wygląd mojego autka.

...ktoś tu chyba miał zły dzień :shock:

sorki za ostre slowa ale ktos w koncu musial ci to powiedziec.
to jest chyba moje pierwsze jakiekolwiek zapytanie o tunning optyczny, więc nie wiem o co chodzi z tym 'w końcu'... tak jakbym od lat był forumowym trollem i co tydzień wyskakiwał z nowym 'genialnym' pomysłem na mój samochód

czuję się skrzywdzony :-(
Ostatnio zmieniony 2014-02-11, 12:49 przez bobeck, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

bobeck pisze:czuję się skrzywdzony :-(
będe musial z tym życ.
jesli zakladasz temat i ktos delikatnie ci mowi ze cos jest zle czy nie tak a ty brniesz to wybacz ale ja uzywam ostrych slow i pisze ze w koncu...
co do lamp to sie nie wypowiadam za duzo skoro jestes na tyle ignorantem ze nie spytales czy beda pasowac tylko je sobie zafundowales to gratuluje przewidywalnosci...swoja droga czemu nie wziales lamp od a6c5 lub c6?mozna by strzelic dualxenon.z doswietlaniem zakretow..
masz swoja wizje i sie jej trzymaj jesli ci ona odpowiada.twoj wybór..nie dziw się tylko krytycznym uwagom wypowiadanych w ten czy inny sposób.
na chwile rozwinmy temat...bialy karbon do jakiego koloru?bialego?nie dobirzesz barwy tak zeby to wygladalo jak ori kolor auta..
pozwole sobie na stwierdzenie ze bialy niebieski i kazdy inny czerwony karbon wyglada jak pomalowany-to tak jak bys sobie pomalowal wszystkie uszczelki na czerwono po to zeby zlikwidowac kolor czarny.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”