[100 C4] Biały carbon

Koła, spojlery, grille, lotki, blendy.
Awatar użytkownika
bobeck
Mechanik
Mechanik
Posty: 120
Rejestracja: 2013-10-21, 20:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zabrze

Post autor: bobeck »

jesli zakladasz temat i ktos delikatnie ci mowi ze cos jest zle czy nie tak a ty brniesz to wybacz ale ja uzywam ostrych slow i pisze ze w koncu...
Przecież w nic nie brnę, przy niczym się nie upieram, grzecznie zapytałem czy mi to spasuje. Nie wiem skąd ten jad z Twojej strony.
co do lamp to sie nie wypowiadam za duzo skoro jestes na tyle ignorantem ze nie spytales czy beda pasowac tylko je sobie zafundowales to gratuluje przewidywalnosci...
Po raz kolejny za szybko wychodzisz z oceną mojej osoby. Nie jestem żadnym ignorantem, sprawdziłem wcześniej czy będą pasować, możliwe, że magiczny internet podał mi delikatnie nieprecyzyjne informacje i niestety mi kot wlezie pod maskę :)

Nie będę już ciągnął tematu, w ogóle nie będę się o nic pytał, bo widze, że jesteś cykającą bombą zegarową, więc wolę dać sobie spokój.

To, że jesteś administratorem nie zwalnia Cię z zachowania szacunku do innych użytkowników forum i chociaż troche pomyślunku zanim kogokolwiek ocenisz i zmieszasz z błotem.

Dzięki za pomoc i dobre rady, proponuję zamknąć temat.
Ostatnio zmieniony 2014-02-11, 13:51 przez bobeck, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

bobeck pisze:Czy ktoś próbował się pobawić z folią w kolorze biały carbon pseudo 3d?
Tak się zastanawiam czy by nie przeprowadzić małej próby, powiedzmy okleić lusterka.
Czy to już agro?
kolejne posty userow:
dechpo-bobeck, agro według mnie, 20 letniemu autu nie pasują takie rzeczy.
ANDRZEJ CADDY-Wyszło super.
Ale nie polecam!!!!!
thomas85.pl-Te lusterka lub zderzak czy błotnik = agro .... wg mnie - oprocz nowych i na prawde sportowych
method-Od siebie dodam że prawdziwy "carbon" jest tylko czarny, więc każdy inny kolor będzie dosyć głupio wyglądać, przynajmniej dla mnie. ;)
moja odpowiedz odnosila sie ogolnie do carbonu na aucie.nie mowilem juz o kolorze..
twoja odpowiedz-Zawsze można folię ściągnąć, zobaczę jak to będzie wyglądało, najwyżej poszerzę stalówki, zapodam glebę i można się kulać :D w razie czego mam sprzęt i trzasnę lusterka lakier, bo mi nie pasuje czarny kolor do lamp z A6, które sobie zafundowałem.

wiec reasumujac mimo ze nikt chyba nie popieral pomyslu to ty stwierdziles zrobie po swojemu.po co wiec temat?
tutaj masz przyklad kogos kto przesadzil z folia ale zrobil to raczej z koniecznosci.i miejmy nadzieje ze autko pomaluje tak jak ma byc....
Obrazek

[ Dodano: 2014-02-11, 14:21 ]
tutaj mas zkolejny przyklad...
gosc mial ladne b4 w czerwieni...zamiast zajac sie doposazaniem auta zaczal od naklejana paskow i ledow w zderzak...wyglada jak pas startowy w nocy...paski sie swieca odblaskowo...jak bedzie stal w nocy to jakis nawalony motocyklista pojedzie przez srodek auta bo bedzie widzial pasy i myslal ze droga tak prowadzi...
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

To, że jesteś administratorem nie zwalnia Cię z zachowania szacunku do innych użytkowników forum i chociaż troche pomyślunku zanim kogokolwiek ocenisz i zmieszasz z błotem.
to nie jest brak szacunku czy mieszanie z błotem, Butterbean, tak czasem ma że wydaje sie szorstki czy coś ale chce dobrze, posiedzisz troche na forum to sie przekonasz o tym :ok: Ma taki specyficzny klimat :D Wiesz czasem taki zimny kubeł na łeb sie przydaje, wiesz jak to jest coś zobaczysz sie spodoba i chcesz to za wszelką cene mieć a jednak nie zbyt pasi :mrgreen:

Carbon ok ale prawdziwy. Folia to badziew nawet caronu nie przypominający pozatym musisz pod folie powierzchnie przygotować idealnie jak pod lakier bo inaczej będzie dupa :-P I tak samo trzeba go prysnąc klarem żeby był efekt i trwałość, także jak masz sprzęt tak jak piszesz to leć w kolor :ok:
Awatar użytkownika
bobeck
Mechanik
Mechanik
Posty: 120
Rejestracja: 2013-10-21, 20:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zabrze

Post autor: bobeck »

To z poszerzeniem felg i glebą było z przekąsem powiedziane. Musiałbym zwariować zeby dla folii robić takie rzeczy. Tak czy siak zrobiło mi się nieprzyjemnie, ale jestem facet to przeżyję.
Najwyżej bedziemy musieli stoczyć walkę na śmierć i życie
Pokój
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

bobeck, Nie z przekąsem tylko jak chcesz robić coś to musisz iść grubo, folia sama by nie pasowała, jak chcesz folie musisz iśc dalej bez gleby i felgi sie niestety nie obejdzie, albo grubo albo wcale :mrgreen: Tak samo black front dziwnie wygląda w serii, za to już z felą i glebą inaczej :-P Niestety jak chce sie modzić to jest podstawowy krok, nisko i szeroko :mrgreen:
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

Byłem rok temu na targach tuningowych w Rydze i kilka fotek wklejam. Samochody w całości oklejone folią. Folia z wyższej półki i oklejenie elementu kosztuje więcej niż pomalowanie. eżeli takie oklejenie zrobisz, to szacun :ok: powodzenia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

thomas85pl, Jeszcze bety ok calaki to jakoś to wygląda. a mesle? Przecież to tragedia..
Bejbi(190) wygląda jak by maska była przygotowana do lakierowanie i pociągnięta ciemnym pokdładem akrylowym
124 to samo walnięty przodem i zapodkładowany dodatkowo lakierowanie z cieniowaniem na drzwi :lol: jak można coupe tak krzywdzić..
thomas85pl
Adept
Adept
Posty: 37
Rejestracja: 2012-12-09, 15:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: thomas85pl »

Na targach było kozacko bo wszystko to robili podczas trwania tych targów :ok: te obok samochody co widac to też oklejone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”