[Q] demontaż magla v6

Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

[Q] demontaż magla v6

Post autor: adriang92 »

Siemka. Moj magiel oststnimi czsy zacza lac plynem wiec musi zrobic out. I wkasnie jak sie najlepiej do trgo zabrać? Drążki kolumna odpieta, chodzi mi głównie jak sie dostać do śrub po stronie kierowcy.. Próbowałem przez otwór po drążku, i spoko płaskim czy mala grzechotka sie dostałem ale jest to tak dokrecone ze nawet nie duszylo. Pomysl bym wytargac serwo i tu problem jedna sruba jezt nie dostepna, zeby sie do niej dostac trzeba wyciagac pedal sprzegla z cala jego obudowa mocowaniem i pompa? Bo cos mi sir wydaje ze schowana jest ona wlasnie pod tym kawalem szmelcu :) Bo niestety kolejna proba zrywania srub przez otwor po drążku skonczyla sie zalaniem obu rąk czerwona jak sie klucz ślizną :)
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

dobre klucze i ruszy.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Tylko jak fam sie tam dostac?:p żeby to ruszylo trzeba dobrą przedłużke a za nic tam nie podejdzie :p grzechotka czy oczko za krotka jest nawet nie drgnelo a o blavhe z nadwzia obie lapy pociolem:p
marek[a6]
Adept
Adept
Posty: 47
Rejestracja: 2011-07-09, 11:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: nysa

Post autor: marek[a6] »

witam . wymieniałem w sobotę serwo i faktycznie dostęp jest straszny do tej śruby ale odkręciłem ją i przykręciłem nowe serwo też na tą śrubę więc się da bez demontażu czegokolwiek a po demontażu serwa dostęp do magla i śrub idealny więc trochę cierpliwości i pójdzie ,musisz sie dobrze przyjrzeć i zobaczysz tą nakrętkę powodzenia .pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria”