[ ALL] przeróbka kluczyka na scyzoryk

pablo90
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 729
Rejestracja: 2011-06-21, 18:00
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: KR/TK

[ ALL] przeróbka kluczyka na scyzoryk

Post autor: pablo90 »

Witam

Jako że mój ojciec pozbył się jednego ze scyzoryków do swojego auta przechwyciłem go, wybebeszyłem z baterii i chciałbym przełożyć do niego grot ze swojego kluczyka.

orientuje się ktoś z Was czy podejmie się takiej roboty ktoś kto dorabia klucze ? chodzi o wyjecie grota od skody, dopasowanie mojego od audi i założenie... ?

i drogie pytanie, w kluczyku zostaje cala elektronika, wyjmuje tylko baterie, czy w jakiś dziwny sposob immo z kluczyka nie zablokuje mojego auta ? czy immo tez nalezy wyrzucic z kluczyka ? Ja mam najprostszy kluczyk bez immo.
prędkość nie zabija, tylko zbyt szybkie jej wytracanie...
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

pablo90 pisze:orientuje się ktoś z Was czy podejmie się takiej roboty ktoś kto dorabia klucze ? chodzi o wyjecie grota od skody, dopasowanie mojego od audi i założenie... ?
Tego ci akurat nie powiem, bo nie mam pojęcia.. Podjedź do jakiegoś zakładu gdzie dorabiają klucze, pewnie ci to przełożą.. Jak się nada.
pablo90 pisze:w kluczyku zostaje cala elektronika, wyjmuje tylko baterie, czy w jakiś dziwny sposob immo z kluczyka nie zablokuje mojego auta ?
Jeśli masz zwykły kluczyk bez immo to nie ma szans na to.. Zostaw to tak jak jest, nie musisz nic ze scyzoryka wyjmować, bo po co.. Nie ma to żadnego wpływu, co innego jakbyś miał immo.
pablo90 pisze: czy immo tez nalezy wyrzucic z kluczyka ?
Nie musisz tego czynić ;-) Chyba, że chcesz, ale nie ma potrzeby :ok:
pablo90
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 729
Rejestracja: 2011-06-21, 18:00
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: KR/TK

Post autor: pablo90 »

no to git. wyrzucam tylko baterie przekladam grot i ogień..

mam nadzieje że podejmie się tego koleś od kluczy bo nie mam chwilowo na stanie żadnej szlifierki ani nic wiec nie mam jak przerobić swojego grotu..
prędkość nie zabija, tylko zbyt szybkie jej wytracanie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”