[A6 C4] Co to za siłownik?

Awatar użytkownika
grzywacz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 53
Rejestracja: 2015-05-06, 09:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Jastrzębie-Zdrój

[A6 C4] Co to za siłownik?

Post autor: grzywacz »

Przy wymianie filtra kabinowego zauważyłem latający luzem chyba siłownik lub nie wiem co. Do czego to coś służy, gdzie powinno być zamontowane? Dodam że znalazłem dwa odpiete kable jeden 5 pin drugi na dwa piny, spiolem je razem lecz bez dodatkowych efektów, ten na 5 pin wychodzi z tego? zaznaczonego strzalka na zdjęciu. Nie działa mi sierodkowy nawiew, tunel, czy czasem ten siłownik nie jest od tego? Działa mi tylko szyba, nogi i gora. Proszę o podpowiedzi.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
grzywacz&brajan
Awatar użytkownika
lento
Mechanik
Mechanik
Posty: 161
Rejestracja: 2012-02-22, 08:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Potoki/zadupie/

Post autor: lento »

ten siłownik odpowiada za zamykanie, otwieranie obiegu wewnetrznego lub zewnetrznego powietrza. Powinien byc umiejscowiony miedzy filtrem kabinowym do tej klapy widocznej na ostatnim twoim zdjeciu.
... wychodząc z siebie nie trzaskaj drzwiami !
Awatar użytkownika
lento
Mechanik
Mechanik
Posty: 161
Rejestracja: 2012-02-22, 08:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Potoki/zadupie/

Post autor: lento »

ten siłownik odpowiada za zamykanie, otwieranie obiegu wewnetrznego lub zewnetrznego powietrza. Powinien byc umiejscowiony miedzy filtrem kabinowym do tej klapy widocznej na ostatnim twoim zdjeciu.
... wychodząc z siebie nie trzaskaj drzwiami !
Awatar użytkownika
grzywacz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 53
Rejestracja: 2015-05-06, 09:56
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Jastrzębie-Zdrój

Post autor: grzywacz »

Lento dziękuję, będę kombinował jak go zamontować bo dojście tam jest ciężkie, widziałem tam podobny siłownik zamontowany u góry więc pewnie z dołu go brakuje, wiesz może jak sprawnie go usadowic na swoje miejsce?
A ten kabel ze złączka nie będzie czasem od tego samego? Nie wiem czemu były rozpiete te dwa kable?
grzywacz&brajan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Deska rozdzielcza, nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie”