[A6 C4] Problem z climatronic

mate1957
Mechanik
Mechanik
Posty: 121
Rejestracja: 2016-08-12, 14:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

[A6 C4] Problem z climatronic

Post autor: mate1957 »

Witam ponownie wszystkich. Mam problem z moim climatronickiem/ nawiewem. Mianowicie, z racji tego że mam nieszczelną chłodnice klimy, klima mi nie działa (już kupiłem chłodnice, niedługo będę montował) ale nie w tym tkwi problem. sam nawiew na pozycji LO wieje zimnym czyli ok, ale ostatnio wracałem w nocy i zaczęło się robić chłodno. ustawiłem 23 stopnie a tu dalej wieje tak samo zimnym jak na pozycji LO. ustawiałem różne temperatury aż doszedłem do HI i też wiało zimnym. silnik jak to w trasie miał 90 stopni. wcześniej około miesiąca było wszystko ok. regulowałem sobie wszystko jak chciałem. natomiast w zimę miałem parę razy przypadek że działało mi tylko LO lub HI. nie mogłem ustawiać temperatur pośrednich albo zimne powietrze albo gorące. problem zniknął sam więc nie miałem możliwości ani sensu drążyć tematu. od czego zacząć? co mogło paść, gdzie to znajdę i czy da radę to naprawić?
Awatar użytkownika
Pstrus
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 54
Rejestracja: 2014-05-23, 22:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: slesin

Post autor: Pstrus »

mate1957
Mechanik
Mechanik
Posty: 121
Rejestracja: 2016-08-12, 14:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

Post autor: mate1957 »

Ok wielkie dzieki kolego. Jutro od rana rozgrzebuje i sprawdzam bo dzis w pracy siedze. Jak cos ogarne to dam znac. Pozdrawiam

[ Dodano: |6 Cze 2017|, o 13:25 ]
Rozebralem kolego i sie okazalo ze przy zmianie temperatury na panelu nie zmienia sie polozenie dzwigni, po podaniu na krotko napiecia na silniczek silnik sie kreci. Jakies pomysly co dalej z tym bonusem?
mate1957
Mechanik
Mechanik
Posty: 121
Rejestracja: 2016-08-12, 14:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Włocławek

Post autor: mate1957 »

Ok silniczek mimo tego ze na luzie chodzil to pod obciazeniem nie dawal rady, wyciscilem i smiga. Dzieki za pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Deska rozdzielcza, nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie”