[A6 C4] Kierunkowskazy roznice a6 a 100

Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

[A6 C4] Kierunkowskazy roznice a6 a 100

Post autor: adriang92 »

Witam. Moja zabawka stoi u lakiernika i byly zmieniane blotniki bo przerdzewialy, zamowilem na allegro do a6 i przyszly opisane jako a6 tylko ze sprzedawca oszukal i wcisna od 100 ja nie sprawdzajac jedynie przylozylem do samochodu wysokosc ta sama do do lakiernika. Niestety wczoraj pojechalem gosc juz konczy skladac i mowi ze kierunki moje sa za male.. I tak czym sie roznia kierunki od 100? Oprocz dlugosci oczywiscie. Bo pierwszy pomysl to kupic kierunki ze 100 i wsadzic zamiast moich ale czy uda sie to? Mocowania i ksztalt sa takie same? Przy lampie maja taka sama wysokosc? Wszystko mi sie zgrywa maska itd tylko te kierunki za male sa.. Lampy w 100 i a6 maja taka sama wyskosc? Nie wiem co robic juz.. Błotniki z malowaniem kosztowaly mnie 1300 wiec szukac kolejnych to bezsens i strata kasy..

Wiem moja wina i glupota bo nie sprawdzilem ale gosc tez nie uczciwy zadzwonilem to probowal debila ze mnie robic ze oni tylko do a6 maja potem tlumaczenie ze pewnie trafila im sie stylizowana 100 a jak powiedzialem ze rozne kolory mialy to wciskal mi ze quattro inne mialo.. Jak powiedzialem ze aukcje znajda sie na foach audi z ostrzezeniem to wszystkie aukcje zniknely..
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Lampy maja taką samą wysokość więc i kierunki powinny. Zrób tak jak piszesz, dokup same kierunki od sety, mocowanie w lampie też powinno być takie samo, powinno :-? Moja rada, kup kierunki na zasadzie, "przymierzę, jeśli pasuje to biorę" jeśli nie, do 7dni masz prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Lampy maja taką samą wysokość więc i kierunki powinny. Zrób tak jak piszesz, dokup same kierunki od sety, mocowanie w lampie też powinno być takie samo, powinno Moja rada, kup kierunki na zasadzie, "przymierzę, jeśli pasuje to biorę" jeśli nie, do 7dni masz prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny.
Dzieki za odpowiedz uspokoiles mnie ;-) Czyli te ze 100 sa tylko dluzsze i ksztalt inny uff moze cos z tego bedzie :-P To zamawiam kierunki z 100 i bedziem rezac bo nawet jak mocowania pasowac nie beda to zawsze sie jakos przerobi ale tak jak patrze foto to takie same saa :ok: Dzieki J.A.G, jak zawsze mozna na Ciebie liczyc ;-)
Awatar użytkownika
Rikimaru
Mechanik
Mechanik
Posty: 220
Rejestracja: 2011-03-12, 10:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elbląg

Post autor: Rikimaru »

Masz prawo zwrotu przez 10 dni towar zakupiony nie w "sklepie" - rozumiemy tu internet lub na odległość.
Los się musi odmienić
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Rikimaru, nie byłem właśnie pewien czy 10dni czy 7, więc wziąłem tą dolną granicę dla bezpieczeństwa kolegi.
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Z tego co sie zorientowalem i widze na aukciach to pisza ze do 7 dni bez podania przyczyny w wiekszosci :ok: Ale jak juz zamowie to zaloze bo z tego co sobie ogladam i widzialem pare 100 z lampami od a6 i kierunkami z 100 to da rade zrezac i pasuje :ok: Zamawiam jutro dymione kierunki i jak dojda na tyg to dam znac co wyszlo :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”