[100 C4] Regulacja lamp po wymianie

pawel76
Mechanik
Mechanik
Posty: 230
Rejestracja: 2014-04-19, 18:25
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gorzów Wlkp

[100 C4] Regulacja lamp po wymianie

Post autor: pawel76 »

Dziś wymieniłem lampy na soczewki, pytanie dotyczy kwestii regulacji,z kąd mogę wiedzieć na której z trzech pozycji sprzedający wymontował lampy,które nabyłem, jedna od jednego, druga od drugiego, moje stały na drugiej pozycji, czy po podłączeniu kostek wszystko samo się resetuje, np lampa kupiona była w pozycji nr 1 lecz z kąd mogę wiedzieć, przełącznik do regulacji mam na 3 wpinam kostkę i co? Samo się zestraja żeby wszystko dobrze chodziło???
Awatar użytkownika
LukQQu
Mechanik
Mechanik
Posty: 110
Rejestracja: 2013-03-19, 17:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: LukQQu »

Jedź na stacje diagnostyczną, ustaw w pozycji 0 przełącznik od regulacji i Ci wszystko ustawią za jakieś marne grosze i dodatkowo będziesz miał pewność ze nikogo nie oślepiasz ;-)
pawel76
Mechanik
Mechanik
Posty: 230
Rejestracja: 2014-04-19, 18:25
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gorzów Wlkp

Post autor: pawel76 »

Mówisz? Żeby mi nie ukrecili czegoś, ciekaw jestem jak to robią, czy po takim zabiegu lampy będą już normalnie chodziły z przełącznika regulacji?
STANLEY
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 95
Rejestracja: 2014-06-20, 23:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bolesławiec
Podziękował: 1 raz

Post autor: STANLEY »

A co mogą ci ukręcić? Jak lampy są ok to krzywdy na stacji nikt nie zrobi. Co do silników to bardzo łatwo je sprawdzić. Ja tak robię jak sprawdzam czy działa. Podłanczam i widzę czy się przesuwa nie zależnie od tego jak był ustawiony wcześniej to ustawia się do pozycji którą masz na sterowniku.
Głową muru nie rozwalisz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”