[ALL] Listwy gumowe dolne - ASO vs Alledrogo

Wszystko inne z wnętrza auta nie pasujące do ww kategorii.
Awatar użytkownika
gitmar
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 295
Rejestracja: 2013-04-30, 16:53
Imię: Mariusz
Moje Audi: S6+ C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 4.2 326KM (AHK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: gitmar »

Ja pisałem....cena przedniej listwy dolnej dla klienta "z ulicy" to 220zł/sztuka :)
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

damiannice, owszem - jeżeli ktoś kupując liczy na to że nie będzie musiał skracać to dla niego są "do d*py". Dla mnie to nie problem, bo wolę skrócić i cieszyć sie listwami chociaż na jakiś czas i mieć 100% pewności że są dobre. Niż kupić kilka złotych tańsze i zastanawiac się, czy nie będą się podwijały.

Jeździ na tych listwach sporo osób (nawet na forum) i nie słyszałem żeby ktoś narzekał na te listwy (biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość).

Najważniejsze żeby wziąć listwy które mają wybity numer z ASO, reszta wygląda na "zwichrowaną" już na zdjęciu.

Nawet przy założeniu wariantu pesymistycznego, że listwa wytrzyma 2 lata to można je wymieniać 8 razy, więc przez 16 lat. Jeżeli się je zabezpieczy to wytrzymają napewno przez 3 lata - a to już 24 lata (czyli więcej niż wytrzymują ori listwy).
Jeżeli nie widać różnicy, ... ? Nawet dla mnie jako osoby która siedzi w temacie C4 rozróżnienie listew ori i zamienników bez dotykania jest niemożliwe. A dla samej świadomości?
damiannice
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2015-08-09, 22:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZDW

Post autor: damiannice »

Dzięki hexman! To zrobię tak jak mówisz wezmę od tego zibii 2 z allegro, może akurat tak się trafi ze nie trzeba będzie docinać sztukować i cudować, nie ma też za dużo oczekiwać od zamienników w końcu wszystkie zamienniki idą z chin... Dzięki :->
Najważniejsze żeby wziąć listwy które mają wybity numer z ASO, reszta wygląda na "zwichrowaną" już na zdjęciu.
hexman o co chodzi z tym numerem wybitym z aso, przecież wszystkie listwy to zamienniki tylko na zdjęciu u tego zibii 2 jest na listwie napisane ITALY-LP4 ale to na bank nie są z Włoch...
Ostatnio zmieniony 2015-10-23, 10:59 przez damiannice, łącznie zmieniany 2 razy.
trepek
Adept
Adept
Posty: 17
Rejestracja: 2012-06-11, 00:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Osiek k/Olkusz

Post autor: trepek »

Jak masz numery to znak, że ktoś dorwał ori formę.
O dieslach wiem prawie wszystko :-)
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

damiannice pisze:nie trzeba będzie docinać sztukować
Sztukować nie będzie trzeba :mrgreen:
Alel przednią dociąć jedynie około 0,5-1cm. Ale rób to na spokojnie i dokładnie.
damiannice pisze:hexman o co chodzi z tym numerem
4A0 853 699

Na jednym ze zdjęć masz podany numer ASO.
trepek, to tłumaczyłoby dlaczego tak dużo osób je poleca ;-)
damiannice
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2015-08-09, 22:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZDW

Post autor: damiannice »

mhm, dzięki dzięki wielkie za pomoc listwy zamówiłem w piątek myślę że do wtorku będą :) ważne żebym się mocno nie rozczarował :D
damiannice
Adept
Adept
Posty: 11
Rejestracja: 2015-08-09, 22:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: ZDW

Post autor: damiannice »

Listwy dotarły do mnie w środę, zamówiłem od gościa z allegro o nick zibii2 nie miałem żadnych problemów z zamówieniem i zamontowaniem nawet nie musiałem ich ucinać wszystko ładnie pasowało raz jeszcze dzięki za pomoc i dobre rady :)
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

damiannice, trafiłeś w takim razie na dobrą partię :ok:
Cieszę się, że listwy spełniły Twoje oczekiwania ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”