Audi A6 C4 Bytom. Auto z forum?

tymek90
Adept
Adept
Posty: 17
Rejestracja: 2016-04-14, 13:49
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kazimierza Wielka

Audi A6 C4 Bytom. Auto z forum?

Post autor: tymek90 »

Witam. Może troszkę nie na temat bo już jestem po zakupie Audi ale ostatnio czyszcząc lakier i dopracowując auto pod siebie zobaczyłem naklejki oraz ramki na tablice z tego forum. I tu mam swoje pytanie czy ktoś z was kojarzy ten egzemplarz?
http://olx.pl/oferta/audi-a6-CID5-IDePb ... 3a8d8289b7
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

Coś mi się kojarzy, że kiedyś była dość mocno obniżona na dużym kole - albo identyczna (kolor, avant) z Bytomia.
tymek90
Adept
Adept
Posty: 17
Rejestracja: 2016-04-14, 13:49
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kazimierza Wielka

Post autor: tymek90 »

Przedstawie cała sytuację od początku bo jestem bardzo mile zaskoczony. Na początku miałem piękny egzemplarz e36 w coupe w pełnym m-pakiecie naprawdę lalka lecz powiększyła mi się rodzina i zostałem zmuszony sprzedać, żonie kupiłem BMW serii 1 również w m-pakiecie za ok 30 tyś pln a dla mnie zostało tylko 5. Na samym początku szukałem mercedesa C220 albo C180 oraz BMW serii 5 e39 w TDS ale wszystkie egzemplarze jakie oglądałem to padaki silniki po 500tyś + - jakieś 300 kręcone, naprawdę nie było w czym wybierać. Potem znalazłem kilka A6 C4 w 2,6 B+G oraz jedną w AEL, odziwo naprawdę nie sądziłem że ten samochód okaże się tak wspaniały w prowadzeniu od samego początku jak tylko się przejechałem to się zakochałem w nim fakt że kosztował niecałe 6 tyś pomyślałem na pewno trzeba będzie dołożyć a tu zrobiłem już ponad 2 tyś i tylko wymieniłem podstawowe rzeczy tj. płyny filtry itp. Lubię dbać o samochód nieważne ile ma lat ile ma nalatane. Napisałem ten post gdyż może uda mi się znaleźć poprzedniego właściciela (oczywiście nie tego od którego kupiłem) gdyż wiem że audi miało ok 3 właścicieli na śląsku a fajnie było by się co nie co dowiedzieć o przeszłości. Uważam że zakup tego Audi to najlepsza decyzja jaką podjąłem w życiu :)
Awatar użytkownika
Alvaro
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2015-08-13, 18:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: śląsk

Post autor: Alvaro »

W karcie pojazdu masz dane poprzednich właścicieli.
Odpal facebooka i szukaj. :ok: może akurat :)
Ja właśnie w taki sposób złapałem kontakt z poprzednim właścicielem
Ostatnio zmieniony 2016-04-16, 08:48 przez Alvaro, łącznie zmieniany 1 raz.
Bartosz_Audi
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2016-04-16, 23:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Frombork

Post autor: Bartosz_Audi »

Fajna audiczka, życzę miliona km.
Panie.....Audi to jest Audi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”