Ile warta s6 c4 plus

arczi
Adept
Adept
Posty: 15
Rejestracja: 2014-09-28, 20:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Augustów

Ile warta s6 c4 plus

Post autor: arczi »

Mam do kupienia a6 c4 plus z 1997. Silnik niestety nie jest z plusa a że zwykłej s6.(był zmieniany) zawieszenie ok, silnik chodzi ok, po wymianie rozrządu olejów itd. Wnętrze oryginalne z plusa, całkiem nie złe, do wyczyszczenia. Klima przewód do spawania. Buda nadaje się cała do malowania, dużo rys, wgniotow i burchli rudej. Dyfer też coś stuka. Powiedzcie mi panowie, jaką kwotę mogę dać za takie autko żeby nie przepłacic bo w cenach s6 nie jestem zorientowany. Pozdrawiam😉
marcin łuków
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2014-12-31, 01:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łuków

Post autor: marcin łuków »

srebrny kombi w czarnych skórach?
amg
Adept
Adept
Posty: 4
Rejestracja: 2013-02-12, 19:53
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Suwałki/Białystok

Post autor: amg »

Pewnie ta z Suwałk.Silnik ten z S4 c4.Oglądałem, swoje już wyjezdzila.Jeszcze można podratować bo szpachli tam nie było.Srodek wybrakowany.Najgorzej ze silnik Szczepan.Ori silnik ciężko znalesc.Oni chcieli chyba z 16 tys.Targuj jak najbliżej 10 tys i ratuj jak masz finanse(Mowi Ci to Fan modelu).Zwykly zjadacz chleba pomyslal by zupełnie inaczej :]
Ostatnio zmieniony 2016-04-28, 18:56 przez amg, łącznie zmieniany 2 razy.
arczi
Adept
Adept
Posty: 15
Rejestracja: 2014-09-28, 20:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Augustów

Post autor: arczi »

Nie ma jej nigdzie wystawionej, znajomy odemnie z miasta ją sprzedaje. Miał silnik oryginalny w niej plusowy, ale miał jakieś problemy z nim i po długiej walce wymienił na taki. siedzi też w niej spiekane sprzęgło. Pytanie do was ile mu zaproponować, bo ja w cenach sie nie orientuje. w skrócie to buda lakier oryginał ale w słabym stanie, do malowania, hamulce do roboty, jakis luz jest na dyfrze, tłumiki to wyglądają jak by miały się rozpaść zaraz. ile to warte? 11tys?
amg
Adept
Adept
Posty: 4
Rejestracja: 2013-02-12, 19:53
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Suwałki/Białystok

Post autor: amg »

http://olx.pl/oferta/audi-s6-plus-avant ... 349aa75459 to pewnie o tą Audi chodzi? Szkoda ,że już na wstępie sprzedający mowi ,że silnik siedzi oryginał. :ok:
Awatar użytkownika
mas0n
Moderator
Moderator
Posty: 678
Rejestracja: 2013-09-23, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: mas0n »

arczi, od ok 20 tys odejmuj wszystko co jest do zrobienia. jak silnik słabszy to rzecz jasna też cena w dół o ok tysiaka - dwa...

amg, arczi napisał że nie jest wystawiona!
marcin łuków
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2014-12-31, 01:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łuków

Post autor: marcin łuków »

arczi, auto 11tyś+lakier,wymiana słabej blachy3-4tyś+hamulce 800+wydech 800+ zawieszenie bo zawsze jest coś do wymiany1000 +znalezienie dobrego silnika od plusa(mało realne) 3-4tyś zł. do tego wiele godzin spędzonych na naprawach.
arczi
Adept
Adept
Posty: 15
Rejestracja: 2014-09-28, 20:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Augustów

Post autor: arczi »

Jednak przemyślałem sprawę i zrezygnowałem, dzięki za zainteresowanie ;) Temat do zamknięcia ;-)
Zablokowany

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”