Ile przęciętnie trzeba zapłacić za stosunkowo ładne a6 ?

Borixon
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2016-03-24, 21:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: jasło/krosno

Ile przęciętnie trzeba zapłacić za stosunkowo ładne a6 ?

Post autor: Borixon »

Hej jak w temacie interesuje mnie ile przeciętnie trzeba zapłacić za a6 w ładnym stanie ?

Szukam drugiej na projekt, a obecną potraktuję jako taki sobie dupowóz na codzień.

Znalazłem jeden egzemplarz w mojej okolicy a mianowicie sprowadzane a6 z2.6l, rocznik 95/96 z zewnątrz wygląda ładnie gdy będę przejeżdżał zrobie zdj i gdybyście mogli wycenić :)
marcin łuków
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2014-12-31, 01:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łuków

Post autor: marcin łuków »

zależy od wyposażenia. opcja z silnikiem 2.6 nie należy do chętnie kupowanych.
Borixon
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2016-03-24, 21:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: jasło/krosno

Post autor: Borixon »

Wiem właśnie, aczkolwiek po tym jak dotychcas używam mojego audi to podoba mi się kultura pracy, mimo że fakt 150 koni na taką bude to nie wiele aczkolwiek chciałbym 2.8 lub coś doładowanego :) ale mniejsza o to bardziej Ciekawi mnie czy dajmy na to do 6000/7000tyś da się kupić dość fajnie wyposażony egzemplarz i stosunkowo zadbany ?:)
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

Żeby to był ideał będzie trudno. Ostatnio był ACK Q manual za 5500 http://olx.pl/oferta/audi-a6-sprzedany- ... 9db9ec7e84 . Z kwotą 7000 zł można myśleć o przyzwoitym 2,6 Q. Uzbroić się w cierpliwość i sprawdzać oferty. Innej opcji nie ma ;).
Borixon
Adept
Adept
Posty: 28
Rejestracja: 2016-03-24, 21:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: jasło/krosno

Post autor: Borixon »

Nie nie chodzi o ideał :) aczkolwiek o zadbaną sztuke :) ale sądze,że w tych pieniążkach już można coś kupić patrząc po ogłoszeniach :)
Awatar użytkownika
Audi_S6_PLUS
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 54
Rejestracja: 2015-05-24, 17:44
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: BIAŁA PODLASKA

Post autor: Audi_S6_PLUS »

Trzeba trafić po prostu czasem za 5 tys można kupić auto gdzie w gorszym stanie stoi za 12tys. Ja patrzę by wszystko było na swoim miejscu ma być oryginał bez żadnych przeróbek i wtedy warto takie auto kupić i zrobić pod siebie nie polecam przerobionych bo różnie można trafić jeden robi konkret drugi druciarstwo. Polecam 2.8 bardzo dobre silniki ze starszych 2.3 no wiadomo jak s to 2.2
Kto biednemu zabroni bogato żyć ....
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

Audi_S6_PLUS pisze:Trzeba trafić po prostu czasem za 5 tys można kupić auto gdzie w gorszym stanie stoi za 12tys.
Cytując klasykę "Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz." ;)
Audi_S6_PLUS pisze:Polecam 2.8 bardzo dobre silniki ze starszych 2.3 no wiadomo jak s to 2.2
2,6 łatwiej trafić niż 2,8 zwłaszcza ACK.
Borixon pisze: ale sądze,że w tych pieniążkach już można coś kupić patrząc po ogłoszeniach
Wujek 2 lata temu kupił AELa Q za 8200. Miało jakąś przygodę na tylnym błotniku, ale podłoga zdrowa, oleju nie brała. Igła to nie była, ale perspektywami wiele km.
Rafał_93
Mechanik
Mechanik
Posty: 196
Rejestracja: 2016-01-11, 09:49
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Toruń

Post autor: Rafał_93 »

ja swoją kupiłem za 5900, co prawda zdjęć nie ma nigdzie na forum ale na pewno warta była tej kasy. Doinwestowałem na starcie i cieszę się bezproblemową jazdą. Z tym mi się samochody szybko nudzą i już zmieniłbym auto na coś innego :lol:
Audi A6 C4 2.5 TDI AAT Automat
Słowik
Mechanik
Mechanik
Posty: 113
Rejestracja: 2016-06-13, 11:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: Słowik »

Ja ponad miesiąc przeglądałem oferty, obejrzałem też kilka sztuk i na podstawie tego mogę stwierdzić, że średnia cena za auto które trzyma się kupy i nie jest zmęczone, wymaga jedynie przeglądu startowego czyli wkładu ok. 1000-1500 zł to między 8000 a 9000.
Co do silnika to dla mnie nie miało to aż takiego znaczenia czy będzie to 2.6 czy 2.8. Jechałem i takim i takim i nie czułem żadnej różnicy w osiągach ( mówię o ABC nie o ACK ).
Awatar użytkownika
burdzio89
Mechanik
Mechanik
Posty: 194
Rejestracja: 2014-01-02, 19:51
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 1.8E 125KM (ADR)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Wodzisław Śląski
Płeć:

Post autor: burdzio89 »

Mam Pro line style i proponuje zobacz ten model... mnie wpadł w oko i pewnie gdy by nie
to że mam już C4 to pojechałbym po niego.
http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-0-be ... yiusp.html
Jest nie daleko Jasła
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”