Proszę o ocenę auta.

boger
Adept
Adept
Posty: 5
Rejestracja: 2012-01-18, 20:30
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: boger »

Chyba będę musiał się porozglądać, bo im więcej gadam z tym gościem, tym bardziej puszcza farbę na temat auta i tym mniej chcę kupić to auto. Okazuje się, ze lusterko od kierowcy jest oklejone taśmą... Aha i nie przejechał nim więcej niż 25 kkm, bo rozrząd wymieniał jeszcze poprzedni właściciel... On przy silniku nic nie robił, czyli klops...
śliczna biała "lodówa" B4 1,9 TDI
Audi A6 C4 2,5 TDI :q:
Awatar użytkownika
polsport
Adept
Adept
Posty: 36
Rejestracja: 2011-06-29, 22:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Śląsk Cieszyński

Post autor: polsport »

boger
po naszymu - zetrwej z bólami :mrgreen:
Ja swoją A6 C4 też szukałem pół roku, też miała być avant, AEL, quattro - mi to się chciało mieć nawet automat ( takie rzeczy ponoć tylko w ERZE) i znalazłem w końcu w okolicach Cieszyna w stanie średnim (ale było przynajmniej dużo taniej niż cena giełdowa) - na dzień dobry dołożyłem 3000zł (ogólnie silnik - rozrząd, płyny, filtry, zawieszenie, hamulce) i już rok bezstresowej jazdy. Szukaj u nas - okolice Wisły, Ustronia, Jaworzynka, Koniaków, Istebna - tam w co drugiej chałupie jest Audi Quattro - wymogi terenu :mrgreen:
Na początku też szukałem dalej ale po paru wycieczkach ok 100km - ZWĄTPIŁEM w uczciwość sprzedających - życie brutalnie weryfikowało piękne opisy.
Jak będziesz miał coś blisko Cieszyna to pisz użyczę Ci laptopa z programem i kablami to się auto zvaguje.
Powodzenia w poszukiwaniach.
ps. jak coś zobaczę w okolicy to Ci dam znać :ok:
Gra miłosna jest jak jazda samochodem:
kobiety wolą objazdy, mężczyźni – skróty.
Awatar użytkownika
trooky
Administrator
Administrator
Posty: 1074
Rejestracja: 2011-07-08, 23:18
Imię: Andrzej
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1994
Silnik: 2.5TDI 115KM (AAT)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Szczecin
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: trooky »

Odnośnie auta:

Przedni zderzak cofniety i opuszczony na zaczepach. Stłuczka , obcierka lub kiepski monter przy zmiane rozrządu (u mnie tak niestety jest).
Siedzenie kierowcy wytarte jak stare gacie. Fakt prawie 400 tysi ma, ale nie wydaje mi się aby aż tak je dojechał.
Brak zdjecia silnika to minus ponadto jak już chcesz poproś o zdjecia centralnie z przodu i z tyłu to wtedy bedzie można coś porównać.

Jak masz blisko myśle ze można się przejechać ale za taką cene to silnik musialby być igła... To niestety musisz juz sprawdzić na miejscu.

W dziale humor masz dobry przykład jak namowić kolesia do prawdy :mrgreen: . Pierwsza zasada nie napalaj się. Ja kupiłem pierwsze auto prawie po pijaku wiec wiem co mówie:). Aktualnego szukałem ponad rok i gdzie znalazłem ?? 20 kilometrów od domu po drugiej stronie miasta. Cierpliwość popłaciła. Autko malina.
Awatar użytkownika
Lechu
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 317
Rejestracja: 2011-08-30, 22:57
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: z nienacka

Post autor: Lechu »

polsport pisze:(ogólnie silnik - rozrząd, płyny, filtry, zawieszenie, hamulce)
to akurat można zaliczyć jako pakiet startowy + ew hamulce i zawieszenie.

U mnie np. wg kolejności

- regeneracja rozrusznika
- regeneracja alufelg (fabrycznie ma od eSy)
- wymiana końcówek wtryskiwaczy
- wymiana chłodnicy
- wąż turbo -> intercooler
- sprawdzenie pompy wtryskowej x 2
- regeneracja nastawnika pompy
- nowy wtrysk sterujący (błąd G80)
a po awarii
- regeneracja głowicy z nowymi uszczelniaczami
- uszczelnienia pokrywy zaworów oraz uszczelka pod głowicą
- pierścienie na tłokach
po czym od razu miana oleju z 5w50 Mobil1 na LM 0W40 High tech

zawieszenia i układu hamulcowego oraz pełnego rorządu nie liczę :P
A mam potwierdzone 304 tkm i pecha :P

Sztuką jest znaleźć zadbany egzemplarz . Za igłę można wywalić więcej siana, pod warunkiem, że auto jest warte takiej kasy.
Można kupić AEL Q za 10 tyś, ale uwierzcie mi można też na starcie wsadzić spokojnie 6 tys i może być mało.
Ostatnio zmieniony 2012-01-20, 01:22 przez Lechu, łącznie zmieniany 7 razy.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

Bez kitu ale pierdoły opisujecie - o zderzakach przesunietych i innych.
Gdzie 15 letnie auto z przebiegiem 360 tysi ma lakier w prawie idealnym stanie czy zderzaki nie porysowane czy nie poprzesuwane - Ot wystarczy raz w zimie zaparkować za blisko zaspy i juz zderzak sie przesunie ,nawet wyskoczy z zaczepu - Ale jakie to ma znaczenie. Tak samo opinie o siedzeniach wytartych heheh
Tu nie ma trzymać sie złudzeń - wątpie że znajdziesz nigdy nie klepaną, a jak juz cena bedzie z kosmosu albo silnik lub zawieszenie wymagać bedzie wkładu.
Jak juz lepiej ogladał bym auto czy nie miało powaznego dzwona a te ew stłuczki czy obtarcia sa dobrze i naprawione.
Wiekszą uwage zwróciłbym na stan napedu i zawieszenia.
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
Mareek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 517
Rejestracja: 2011-06-27, 22:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Piaseczno

Post autor: Mareek »

Dodek, To na co sugerujesz zwrócić uwagę trzeba sprawdzać. Jeżeli ktoś się nie śpieszy z zakupem auta i ma trochę lub nawet dużo cierpliwości to może trafić auto zarówno niezłe mechanicznie jak i wizualnie. Sam takie kupiłem, pomogłem paru osobom kupić dobre auto i wiem że można. Jak ktoś nie jest estetą i mu się śpieszy to może szukać czegoś co będzie okey
Ostatnio zmieniony 2012-01-20, 19:43 przez Mareek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Dodek, tu chodzi bardziej o kwestje cena jakos. Za to kase mozna bys sie spodziewac auta troche w lepszym stanie, a jak pan mowi ze za 15 sprzeda bez felg i wogole to troche nie bardzo. Zalezy własnie jak z mechanika jest a skoro nic nie robione to moze byc nie najlepiej co nie jest adekwatne do ceny
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Dodek pisze:Bez kitu ale pierdoły opisujecie - o zderzakach przesunietych i innych.
Gdzie 15 letnie auto z przebiegiem 360 tysi ma lakier w prawie idealnym stanie czy zderzaki nie porysowane
taaa i za 17tyś zł taką "obcierkę" kupować do całego malowania, rzeczywiście warto...
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
boger
Adept
Adept
Posty: 5
Rejestracja: 2012-01-18, 20:30
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Częstochowa

Post autor: boger »

Sprawa załatwiona, auto kupione. Sprzedający okazał się estetą i realistą więc auto zadbane i z dwoma kompletami opon i alusami kupiłem za 14 tysi. Wiem, że przepłaciłem tysiaka, ale jest ok. Pozdrowienia i podziękowania za pomoc dla wszystkich. :ok:
Ostatnio zmieniony 2012-01-22, 20:43 przez boger, łącznie zmieniany 1 raz.
śliczna biała "lodówa" B4 1,9 TDI
Audi A6 C4 2,5 TDI :q:
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

no to czekamy na opisik.a temat mozna uznac za zamkniety.gratuluje nabytku
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Zablokowany

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”