Taka Audiczka... Czy Warto?

DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Taka Audiczka... Czy Warto?

Post autor: DJ_TRANCE »

Słuchajcie.
Sprawa taka.
1 sierpnia wjechali mi w tyłek w poprzednim aucie.
Jest okazja na zmianę i wybór padł na C4 A6 2.5 TDI, chciałbym Quattro, ale niekonieczne jest to.
Od dawien dawna chciałem kupić C4A6 tyle, że a to nie było kasy , a jak była to nie było auta...

Budżet do 13000 zł za auto.

Opcje są takie:

1.http://olx.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-c4 ... f54ecc67a1 - ta fajna szkoda że AAT, a nie AEL. Szukam AEL'a.

2.http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-a6-c4- ... y9Lct.html - ta średnio się podoba ale dobry temat do rozważań.

3.http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-5-td ... 9ed8caa4f4

Ta fajna, ale pewnie będzie trzeeba wrzucić drugie tyle, żeby spokojnie tym śmigać.... A niestety auto u mnie ma jeździć a nie po naprawach się panoszyć.


Ciekaw jestem waszego zdania na temat tych aut.
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
marcin łuków
Mechanik
Mechanik
Posty: 141
Rejestracja: 2014-12-31, 01:14
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: łuków

Post autor: marcin łuków »

1-szału nie robi a cena ogromna(za tyle to ci swoją mogę sprzedać)
2-według mnie najciekawsza. ładny kolor,zadbana no i cena przystępna. co do wyposażenia to zawsze można sobie dołożyć.
3-nawet jej nie bierz pod uwagę. na zdjęciach wygląda okropnie,aż się boję pomyśleć jak wygląda na żywo. już dłuższy czas jest wystawiana i jakoś nie znajduję amatora. nawet nie ma wycieraczki tylnej szyby(już widzę jak to auto jest doinwestowane)
Awatar użytkownika
rychu1717
Mechanik
Mechanik
Posty: 154
Rejestracja: 2014-09-24, 14:32
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wadowice

Post autor: rychu1717 »

a nie wiem czy kolega widział tego http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-2-5-td ... y9SFw.html
dawid89
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 77
Rejestracja: 2014-07-05, 23:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdańsk

Post autor: dawid89 »

ciekawe o ile przebieg skrecony

autor chce tylko kombi
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

rychu1717, to auto omijaj z daleka!
dawid89, przebieg w tym aucie to najmniejszy pryszcz :mrgreen:

Byliśmy oglądać "to auto". Stan tragiczny!
Przedni zderzak do wymiany (lub spawania), przednie błotniki nie kwalifikują się do reanimacji, rant maski od strony pasażera cały zgnity - maska do wymiany, purchle pod listwami środkowymi na drzwiach, oba tylne błotniki nie zgrywają się z tylnymi drzwiami (dodatkowo są "zrolowane"), drzwi kierowcy opadnięte dobre 2cm, tylna klapa nie zgrywa się nijak z błotnikami, jest pognita (czego na zdjęciach nie widać), tylne zderzak do spawania, a całość budy do malowania, do tego dodajmy wnętrze które wygląda jak po wożeniu trzody (anie dzieci jak twierdzi sprzedający), fotel kierowcy: wyłamany podnóżek, dekory trzymają się na słowo honoru.
Pod maską co? Masa syfu, zbutwiałych liści pod podszybiem (tak samo jak pod tylną klapą) - co pod tym? Już nie sprawdzaliśmy, do tego tak na szybko wąż kolektor-intercooler zagięty - nie wiemy w ogóle jak to auto jeździ, bo przelot w wężu może 1cm (guma beton) - nie mieliśmy ochoty tego wiedzieć i brudzić ubrań wsiadając do tego samochodu.
Na dodatek tłumik przyczepiony do ucha drutem! Bo prowizoryczna opaska też przegniła, jak ori mocowanie.
Sprzedający zszedł z tego co pamiętam do niewiele ponad 5000zł bez zbytniego marudzenia.
Więcej usterek, wad nie szukaliśmy bo nie było sensu wyliczać dalej. Ale z zalet trzeba dodać, że miało 4 koła! (ale jedna opona wyraźnie starsza od reszty - popękana z dużo mniejszą ilością bieżnika - prawy przód)

Także jak chcecie zobaczyć jak można zajechać quattrówkę to śmiało :ok:
Ostatnio zmieniony 2015-09-04, 10:48 przez hexman, łącznie zmieniany 2 razy.
dawid89
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 77
Rejestracja: 2014-07-05, 23:27
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdańsk

Post autor: dawid89 »

Teraz ogłoszenie jest z Bielska Białej audi srebrne c4 a6 2.5. Ael w quattro ale do poprawek lakierniczych za 9500 linka nie podrzucę bo z telefonu pisze
Awatar użytkownika
hexman
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 263
Rejestracja: 2011-12-27, 23:08
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SBI

Post autor: hexman »

http://olx.pl/oferta/audi-a6-c4-CID5-ID ... b4202597da

Samochód wizualnie pozostawia wiele do życzenie :roll:
Ale mam blisko można podjechać w razie czego zobaczyć co to jest warte jak autor będzie zainteresowany ;-)
Awatar użytkownika
golono
Adept
Adept
Posty: 39
Rejestracja: 2013-08-13, 21:36
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pawłowice
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: golono »

dawid89, szukam od dwóch tygodni w miare dobrego c4. ostatnio z maxem zrobiliśmy 600 km zobaczyli 3 auta i żadnego nie kupili. do gościa z bielska dzwoniłem zaraz po wystawieniu i umuwiony jestem na czwartek na oględziny, ale przez telefon gościu już zjechał z ceną do 8500 także obawiam sie że może to być wrak.
:]
Awatar użytkownika
gustav
Mechanik
Mechanik
Posty: 215
Rejestracja: 2013-04-07, 09:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: gustav »

Może moje Ciebie zainteresuje ?. Dodam że nie mam nic do ukrycia.
Jest S6 C4 AEC
Jest S4 C4 AAN
Jest A6 C5 AGA
Jest A6 C4 AAT
Jest A4 B5 ANB
Garage Our Cars
DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: DJ_TRANCE »

hexman, Widziałem ją na fotkach jest pognieciona trochę, raczej zależy mi na stanie bdb. Wiadomo w Quattro jest ciężko trafić, ale mam czas bo mam czym póki co jeździć, a kupić to i tak chcę.

Chociaż ostatnio zaczynam się zastanawiać czy nie lepszym wyborem będzie A4 z 2000 / 2001 w kombi z 1.9 TDI, ale kurde wolę A6 z 96/97 roku, bo wiem że są trwalsze niż A4rki.

Auto będzie użytkowane na codzień i robię duże przebiegi.
Interesuje mnie tylko kombi, 2.5 TDI AEL . Nie interesuje mnie AAT.
Co do Quattro... fajnie jakby było, ale z racji, że mieszkam w Łodzi to nie jest to niezbędne do codziennych tras, chociaż często latam na Czechy, więc momentami Q by się przydało...
Co dalej mogę powiedzieć, miałem dzisiaj podjechać oglądać jedną w Q z 96 roku za 8900 ale po moim telefonie w piątek i umówieniem się na wstępne oględziny dzisiaj, to gdy zadzwoniłem to się dowiedziałem że Pan już sprzedał... także znowu z niczym :(
No nic szukam dalej...

//PW
mas0n


[ Dodano: |7 Wrz 2015|, o 12:32 ]
http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-a6-c4- ... y9Lct.html

Co na temat tej powiecie?
Ostatnio zmieniony 2015-09-07, 06:22 przez DJ_TRANCE, łącznie zmieniany 1 raz.
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
Awatar użytkownika
golono
Adept
Adept
Posty: 39
Rejestracja: 2013-08-13, 21:36
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pawłowice
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: golono »

Quattro z bielska dzisiaj oglądałem. Tylne drzwi i błotniki powgniatane, klapa tylna zgnita zderzaki poprzecierane ogólnie całe do malowania.
:]
DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: DJ_TRANCE »

golono, dzięki za info, wiem o której mówisz. Sam patrzyłem na nią ale jak te wgniecenia zobaczyłem to od razu zrezygnowałem z dalszego oglądania. Potwierdziłeś mnie tylko w temacie, że to złom i wpompować trzeba z 5 tyś żeby to ładne było.

Kurde nie ma Avantów 2,5 TDI AEL w Quattro :(

Jako, że mam czym póki co jeździć to spokojnie szukam dalej. Nawet zagranica niczego ciekawego nie oferuje, a to dziwne bo powinna.
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
Awatar użytkownika
mas0n
Moderator
Moderator
Posty: 678
Rejestracja: 2013-09-23, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: mas0n »

DJ_TRANCE, są, ale nie są w ładnym stanie. Niestety, ale trzeba kupować i robić. przy okazji będziesz wiedział co masz ;)
Awatar użytkownika
verus
Mechanik
Mechanik
Posty: 123
Rejestracja: 2012-12-24, 16:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Kraków

Post autor: verus »

DJ_TRANCE pisze:golono Nawet zagranica niczego ciekawego nie oferuje, a to dziwne bo powinna.
Nie ma już tych aut. Jeszcze 2-3 lata temu więcej się pojawiało.
Teraz otwieram mobile.de i widzę tylko 5 AEL quattro i to w jakich cenach:
1. 21.000 zł
2. 29.500 zł
3. 33.700 zł
4. 14.500 zł
5. 29.500 zł
DJ_TRANCE
Adept
Adept
Posty: 6
Rejestracja: 2013-12-25, 21:51
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

Post autor: DJ_TRANCE »

Dokładnie, ale jeszcze póki co uparcie szukam, bo ma to auto dużo takich walorów na których mi zależy.

Panowie, się pojawiła taka w Q.

http://allegro.pl/audi-a6-c4-2-5-tdi-14 ... 48836.html

Miasto Bielsko Biała.
Czy ktoś mógłby podjechać i ją obejrzeć ?
Czy w ogóle warto bo stan ze zdjęć za dobrze nie wygląda a cena jak cygan za matkę oczywiście... ehhh :/
Ja mam ok. 400 km w jedną :(
Ostatnio zmieniony 2015-09-12, 22:31 przez DJ_TRANCE, łącznie zmieniany 2 razy.
...Gaz to ja mam w podłodze a nie w bagażniku...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi A6 C4”