Spot Czerwcowy

Który weekend czerwca jest dla Ciebie najlepszy na spota

Czas głosowania minął 2012-06-07, 12:09

Drugi Weekend (9 lub 10 czerwca)
2
100%
Trzeci Weekend (16 lub 17 czerwca)
0
Brak głosów
Czwarty Weekend (23 lub 24 czerwca)
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

grzesiek.sz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 71
Rejestracja: 2011-06-30, 08:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdynia

Spot Czerwcowy

Post autor: grzesiek.sz »

Na liście mamy 7 osób wszystkie są dodane do grupy pomorskie więc można będzie wysłać maila z przypomnieniem żeby zajrzeć na forum do tego tematu

Jako że zostałem opiekunem grupy :) chciałbym razem z wami zaplanować spotkanie.


Termin Czerwcowy myślę że każdemu będzie odpowiadał.
Najbliższe 3 weekendy czy nawet 4 weekendy wybór zrobię w ankiecie, potem do wyboru sobota czy niedziela, od razu będzie widać ilość chętnych dysponujących czasem potem wybierzemy miejsce żeby było odpowiednie dla wszystkich

Osobna sprawa to co czwartkowe spoty z PKA jak się ktoś będzie wybierał dajcie znać.
Ostatnio zmieniony 2012-06-03, 09:57 przez grzesiek.sz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
baaartez
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 470
Rejestracja: 2011-11-02, 22:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

Post autor: baaartez »

Co do PKA to już dawno miałem chęć wybrać się do nich tylko ta godzina 20 jak dla mnie jest zbyt późna :-( cztero letnia córka, do tego praca i 150 km w jedną stronę robią swoje :-( możemy coś pomyśleć o jakimś spociku z naszej grupy. jak by co z chęcią służę pomocą :ok: może uda się coś wcześniej niż mój weekend majowy w Gdańsku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
grzesiek.sz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 71
Rejestracja: 2011-06-30, 08:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdynia

Post autor: grzesiek.sz »

baaartez pisze:Co do PKA to już dawno miałem chęć wybrać się do nich tylko ta godzina 20 jak dla mnie jest zbyt późna :-( cztero letnia córka, do tego praca i 150 km w jedną stronę robią swoje :-( możemy coś pomyśleć o jakimś spociku z naszej grupy. jak by co z chęcią służę pomocą :ok: może uda się coś wcześniej niż mój weekend majowy w Gdańsku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Od Ciebie faktycznie kawałek jest :) u mnie podobnie tylko bliżej ale jest 3 letnie córka, żona, praca i też rzadko w nawet do gdańska jeżdżę.

może coś w kwietniu po świętach np 14 kwietnia w sobotę mi najbardziej pasuje

[ Dodano: 2012-06-02, 12:09 ]
Czekam na głosy
Maile wysyłam do wszystkich z grupy.

[ Dodano: 2012-06-02, 12:34 ]
Coś chyba nie poszło z mailami do grupy np ja nie dostałem a też w grupie jestem więc myślę że nie ma nas aż tak dużo więc wyślę ponownie a dla upewnienia się jeszcze na PW
Awatar użytkownika
baaartez
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 470
Rejestracja: 2011-11-02, 22:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

Post autor: baaartez »

hmm piąty weekend na pewno mi odpada ponieważ 29, 30 czerwca oraz 1 lipca organizuje swój własny coroczny zlot w Ustce aut z portalu autowcentrum.pl muszę sprawdzić grafik czy jakiś inny weekend mi pasuje. Oczywiście pozostaje jeszcze wybór miejsca :-)
grzesiek.sz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 71
Rejestracja: 2011-06-30, 08:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdynia

Post autor: grzesiek.sz »

Jak na razie wszyscy są za 9-10 czerwca
Biorąc pod uwagę jeszcze kalendarz imprez
9 czerwca 2012, godz. 20:45, Lwów , Arena Lwów
10 czerwca 2012, godz. 18:00, Gdańsk , PGE Arena Gdańsk

Proponuję sobotni wieczór tak żeby można było dotrzeć na spokojnie do domciu na mecz

Co do lokalizacji Ustka, Gdynia i Lębork (Robert który odezwał się na FB do mnie)
Jakieś propozycje na miejscówkę "w połowie drogi" ?

Postaram się też napisać na PKA info o spocie może tam jakieś C4 się znajdzie kolejne :)
Awatar użytkownika
baaartez
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 470
Rejestracja: 2011-11-02, 22:26
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Ustka

Post autor: baaartez »

Przykro mi bardzo, ale pobawicie się koledzy bez mojej skromnej osoby. Praca jest pracą i nic nie zrobię. Najbliższy wolny weekend mam 16-17 no i ten ostatni, w który organizuję swój zlot w Ustce. Tak więc jak coś to do następnego razu. Ciekawi mnie jeszcze tylko lokalizacja...
grzesiek.sz
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 71
Rejestracja: 2011-06-30, 08:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gdynia

Post autor: grzesiek.sz »

Najnowsze info jest takie że spot nie ma ustalonego terminu.
Dwie osoby które zostały czyli ja i Robert ustaliliśmy telefonicznie że w Porcie Rumia bywamy i tam jeśli Robert będzie to zrobimy spota, bo obecnie plażuje się na wybrzeżu :) a ja w trójmieście :)
Dodatkowo zrobię obok wątek ukryty w którym podam swój telefon żeby w razie jak by ktoś był w okolicach Gdańsk - Wejherowo to niech się odzywa będzie okazja się spotkać.

[ Dodano: 2012-06-23, 14:44 ]
Moje Auto jest teraz u mechanika na zrobieniu kilku pierdół i odrobinę lakierki
mimo wszystko krótkiego spota z tomasz84 udało się zrobić :) na 2 osoby i jedno auto :)
może w przyszłym miesiącu pójdzie lepiej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”