Mazury Audi Biba 2012 - 7-9 wrzesień 2012

Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Mazury Audi Biba 2012 - 7-9 wrzesień 2012

Post autor: eSPe »

Witamy
Zapraszamy wszystkich na Mazursko Warmińską ziemię w celu iście i typowo integracyjnym. :mrgreen:
W planach jest impreza 3 dniowa (2 noclegi).
Na imprezę zapraszamy członków wszystkich klubów spod szyldu Audi (bez względu na model czy przynależność regionalną).

Termin imprezy
Impreza odbędzie się 7-9 września 2012 (Piątek-Niedziela)

Miejsce
Ośrodek Wypoczynkowy „Kalwa” w Pasymiu
http://kalwa-energopol.pl/
Dokładny adres to
12-130 Pasym
ul.Polna 83
Dane do nawigacji: 53.637129, 20.760415
Obrazek
Obrazek
Plan ośrodka
Obrazek

Co w programie
Piątek 07.09.2012
Przybycie i zakwaterowanie o godzinie 11:00.
Kto chce może po drodze skorzystać z baru lub restauracji we własnym zakresie.
Gdybyśmy zebrali się o takiej w miarę wczesnej godzinie to można by zrobić jeszcze w piątek wypad grupą aut w kolumnie do Olsztyna lub Szczytna np. na jakiś obiad.
Wieczorem planowana jest impreza bankietowa czyli stół, biesiada, tańce i zabawa.
W menu w skrócie telegraficznym (nie będę się chyba za bardzo rozpisywał)
- Danie główne
- Zimne przekąski
- Danie podawane w nocy
- Dodatki
- Napoje (kawa, herbata, sok)
W cenę wliczone jest również 150g alkoholu na osobę (nie było możliwości bez tego).
W przypadku gdy np. szanowna Pani nie spożywa to dla szanownego Pana jest 0,3litra czyli można to uwzględnić w kalkulacjach alko „ile kupić”.
Oczywiście swój alko wskazany wedle uznania i nie zabroniony – kto co lubi to zabiera ze sobą.
Impreza odbędzie się w sali restauracyjnej.
Do dyspozycji mamy również nagłośnienie czyli potrzebujemy tylko jakiegoś lapka i zapas muzy i będzie balet.
Może uda się skołować jakiś rzutnik to można by zrobic jakieś karaoke bo mikrofon jest również dostępny.
Podczas imprezy głosowania, losowania itp. (kto był w ub rok w maju na Dadaju wie o co kaman).
Jest opcja że biba odbędzie się w sali kręgielni ale o tym w akapicie „Atrakcje”.

Sobota 08.09.2012
Kto żyw to zapraszamy na śniadanie (8-10 rano) w budynku basenowo/barowo/kręgielnianym/restauracyjnym.
Śniadanie to śniadanie więc co tu się za bardzo rozpisywać.
Po śniadaniu myślę że znajdziemy sobie zajęcie w postaci wykorzystania z atutów ośrodka i jego zaplecza. Więcej w akapicie „Atrakcje”.
Obiadu specjalnie nie uwzględnialiśmy w ofercie (dzięki temu cena pobytu jest niższa niż była planowana).
Może była by szansa wybrać się grupą większą np. konwojem do Olsztyna (28m) lub do Szczytna (19km) i tam możemy zrobić jakiś zmasowany atak na restaurację.
Jeżeli ktoś usilnie będzie chciał pozostać w tym czasie na ośrodku to będzie mógł oczywiście skorzystać z oferty obiadowej w ośrodkowej restauracji/stołówce (obiad 30zł/os).
Wieczorem planowana jest impreza grillowa/biesiadna.
Impreza odbędzie się nad samą plażą w pobliżu kawiarni (gdzie w przypadku niesprzyjającej pogody przeniesiemy imprezę).
Oczywiście posiłki serwowane przez ośrodek. W menu imprezy znajdzie się np.: (przykładowe menu) karkówka, kiełbaska, szaszłyk drobiowy,
ziemniaki pieczone, żeberka w miodzie, papryka grillowana/bakłażan grillowany, Dodatki: ketchup, musztarda, surówka, ogórek, pieczywo, 0,5l soki/napoje.
Podczas imprezy wręczenie nagród z wyników głosowań itp itd. z imprezy dnia poprzedniego.

Niedziela 09.09.2012
Znów zapraszamy na śniadanie.
O godzinie 13 wykwaterowanie i czas na pożegnania, wymiana kontaktów, fotki zbiorowe i ogólna histeria i dramat pożegnań.

Atrakcje?
Na terenie ośrodka dla chętnych jest możliwość skorzystania z:
- pełnowymiarowy kryty basen (12 x 25m) z wydzielonym brodzikiem i zjeżdżalnią dla dzieci basen dla uczestników zlotu dostępny bez ograniczeń
- sauna - również dostępna dla nas za free
- boiska otwarte trawiaste do piłki nożnej – oczywiście dostępne dla nas bez ograniczeń (proponuję jakiś meczyk)
- boiska otwarte do koszykówki i siatkówki – oczywiście dostępne dla nas bez ograniczeń
- plaża i z ładnym pomostem oraz czynna w sezonie letnim, jedna z najdłuższych w Polsce, odkryta zjeżdżalnia wodna (105m) – nie wiem czy będzie otwarta we wrześniu ale myślę że tak
- place zabaw dla dzieci
- kort tenisowy ziemny 15 zł / 1h / 1 kort
- Kort tenisowy kryty 30 zł / 1h / 1 kort (właściwie ogromna hala sportowa z możliwością gry w siatkówkę i koszykówkę)
- Jazda konna 50 zł / 1h (z instruktorem lub wypożyczenie konia dla wprawionych jeźdźców)
- wypożyczalnia sprzętu sportowego i wodnego
Rowery wodne 20 zł / 1h, 60 zł / 1 dzień
Kajaki 15 zł / 1h, 50 zł / 1 dzień
Łódź wiosłowa 10 zł / 1h, 40 zł / 1 dzień
- Park Linowy (nie znam cen i tego czy będzie dostępny dla nas w jakiejś cenie – do ustalenia)

A także
Kręgielnia 15 zł / 1 żeton / 20 min. (45 zł / 1 tor / 1h)
Bilard 10 zł / 1h / 1 stół
Snoocker 20 zł / 1h
Te ostatnie 3 atrakcje mamy za free w przypadku gdy będzie nas więcej niż 30 osób.


Fotki niektórych atrakcji w GALERII na dole tego postu.

Gdzie będę mógł się przespać/odpocząć/dojść do siebie bo trudach imprez?
Zakwaterowani będziemy w całorocznych (ogrzewanych) domkach typu BRDA, przy plaży (praktycznie pomiędzy basenem a plażą – numery na mapce od 29 w górę) przeznaczonych dla 4 osób. W każdym z nich na parterze znajduje się salon z TV, telefonem, łazienka z natryskiem, 2 kanapy narożne w saloniku, zaś na piętrze dwie sypialnie dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami.
Kwaterować będziemy po 4 osoby na domek czyli po 2 osoby w każdej sypialni na piętrze. Dzieki temu będziemy mieli komfort gdy nad ranem dopadnie nas głód albo natura i zmuszeni będziemy do spacerów „na jaskiniowca” w slipkach na parter nie zakłócając tym samym spokojnego snu współlokatorom naszego domku.
Fotki domków w GALERII na dole tego postu.

Gdzie będzie stało moje auto?
Auta zaparkowane będą w pobliżu budynku basenowego na parkingu strzeżonym 24h przez firmę ochroniarską (stanowisko ochrony 10-15 metrów od parkingu).
Wjazd na ośrodek jak i dojazd do niego od samego Olsztyna gładki jak stół (może kawałek 500m zaraz za Olsztynem wygląda jak tradycyjne polskie drogi).
Droga do Pasymia ma nową nawierzchnię a wjazd i parking ośrodka płaski (glebiarze i gwinciarze spokojnie wjadą).
Niestety ale po ośrodku jest zakaz poruszania się autami. Oczywiście bagaże itp. do domków podwiezie nam ośrodek.

Koszty uczestnictwa?
Koszt za imprezę wynosi 270zł/osobę
W kosztach tych zawarte jest udział w 2 imprezach, 2 noclegi, 2 śniadania oraz opłaty klimatyczne.

Jak się zapisać?
Każdy kto jest chętny musi wypełnić poniższy formularz dostępny w poniższym linku
====> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <=====

Aktualna lista (automatycznie aktualizowana) zapisanych na imprezę będzie dostępna
====> LISTA ZAPISANYCH <=====
lub do pobrania w wersji PDF --> TUTAJ <--
KTO NIE JEST PEWNY PRZYJAZDU PROSZĘ NIE WYPEŁNIAĆ FORMULARZA ! ! !

Po wypełnieniu formularza konieczne jest dokonanie wpłaty zaliczki 50% do dnia 11 lipca
(termin mamy zaklepany w ośrodku &#8222;na gębę&#8221; do 13 lipca). Tego dnia musimy zapłacić zaliczkę dla ośrodka aby impreza się odbyła.
Impreza była kalkulowana na 20 osób i to traktujemy jako minimum.
W przypadku gdy impreza nie odbędzie się zaliczki wpłacone zostaną oczywiście zwrócone na konta z który zostały wpłacone.
Zaliczki należy dokonywać w wysokości 135zł na dane:
Sławomir Piechota
Sętal 30
11-001 Dywity
mBank 23 1140 2004 0000 3802 7427 7242
W tytule należy wpisać: "Zaliczka KALWA NICK"
KONIECZNIE PROSZĘ O WPISANIE W TYTULE NICKU ! ! !

Poniżej zamieszczam kilka fotek jakie udało się zebrać (niestety ale podczas wizyty w ośrodku zdechł aparat i mam też kilka własnych fotek z aparatu i komórki).
GALERIA ZDJĘĆ

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZAPISÓW !
(ci co zapisali się na Dadaj pozwoliłem sobie ich zostawić, jeżeli nie chcą uczestniczyć proszę o PW do mnie - usunę ich z listy, jeżeli przyjadą to proszę o wpłatę zaliczek bo nie mam ich nadal).
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

krótko.kto jest organizatorem tego przedsiewziecia????
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: eSPe »

Ja.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

eSPe tour?espeDoctour?Zanespedoctourist?
oferta jako pierwsza pojawiła sie na a80 wiec stad moj wniosek.
ale spoko jako eSPe masz prawo organizować wszelkie imprezy na jakie przychodzi ci ochota.powodzenia zatem życze.Ja tam sie raczej nie pojawie z powodu braku czasu i kasy na dwie imprezy.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: eSPe »

Butterbean pisze:oferta jako pierwsza pojawiła sie na a80 wiec stad moj wniosek.
pojawiła się mniej więcej w tym samym czasie.
Wysyłałem na kilku forach zawsze któreś będzie pierwsze któreś ostatnie. Jak wiesz jak za jednym zamachem wystawić na 5 forach jednego posta to podziel się tą wiedzą tajemną. :mrgreen:
Butterbean pisze:Zanespedoctourist?
Nie wiem co Cię boli?
Imprezę staram się ogarnąć ja a żana fakt pomaga mi. Ty przecież nie chciałeś się w to wtrącać - tak przynajmniej mówiłeś.
Co do Doca to nie rozumiem do czego pijesz?
Awatar użytkownika
Rikimaru
Mechanik
Mechanik
Posty: 220
Rejestracja: 2011-03-12, 10:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elbląg

Post autor: Rikimaru »

A dzieci jakie są opłaty za nie??
Los się musi odmienić
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

eSPe, no to niech ci zna pomaga.ja natomiast moge miec swoje zastrzezenai co do organizacji dla a80 imprezy.ale spoko skoro ty organziujesz to jako ty.to jakj najbardziej przyklaskuje twojej inicjatywie.i trzymm kciuki zeby sie udało co najmniej tak dobrze jak rok temu. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
Awatar użytkownika
eSPe
Administrator
Administrator
Posty: 70
Rejestracja: 2011-02-28, 21:47
Imię: Sławek
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1994
Silnik: 4.2 290KM (AEC)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć:
Kontakt:

Post autor: eSPe »

Rikimaru pisze:A dzieci jakie są opłaty za nie??
Rikimaru, z tego co pamiętam to dzieci 0-3lat za free natomiast dzieci 3-12lat 50%.
Sprawdzę dokładnie w papierach i jakby było inaczej to napiszę i się poprawię.
Ostatnio zmieniony 2012-06-27, 08:30 przez eSPe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rikimaru
Mechanik
Mechanik
Posty: 220
Rejestracja: 2011-03-12, 10:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elbląg

Post autor: Rikimaru »

dzięki za odpowiedź, jak dla mnie to i tak mnie nie stać, w końcu wybrał bym się gdzieś z rodzinką :-P
Los się musi odmienić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warm.-Maz.”