[100 c4 2.8 AAH]-parownik omvl 90/e

Problemy związane strikte z instalacjami LPG w silnikach benzynowych
domelek25
Adept
Adept
Posty: 14
Rejestracja: 2013-01-03, 14:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: gliwice

[100 c4 2.8 AAH]-parownik omvl 90/e

Post autor: domelek25 »

witajcie koledzy!
mam moze troche smieszne pytanie dotyczace parownika..ktora z dwoch srub w tym parowniku ma byc wykrecona na maxa..mam blosa i czytalem,ze jedna ze srub przy blosie musi byc wykrecona na maxa,a ze mam ogolnie prolblemy z ustawieniem instalacji chce w ta strone pojs..
mietek69
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2011-06-25, 15:58
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Czestochowa

Post autor: mietek69 »

Blos przy tym aucie to nieporozumienie, ale jak juz chcesz isc w strone reanimacji tego zestawu to podjedz gdzies do gazownika zeby to sprawdzili i ustawili na analizatorze.
domelek25
Adept
Adept
Posty: 14
Rejestracja: 2013-01-03, 14:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: gliwice

Post autor: domelek25 »

hm..tak to kupilem blos juz byl z ori parownikiem brc..w koncu parownik umarl i zmienilem na omvl..sporo dobrych opinii,ale nie umie poradzic sobie z ustawieniem i teraz nie wiem czy parownik jest rozkrecony na maxa..wg sprzedawcy tak ale za cholere nie idzie nic ustawic..w koncu tak zrobie pojade,ale za bardzo mi czas nie pozwala,wiec probuje w dzien wolny sam cos zwalczyc..a czemu nie porozumienie??nie podwazam niczyich opinii bo ile ludzi tyle wlasnie ich jest,na oryginalnym parowniku b.fajnie chodzil..a na tym juz nie bardzo:/.dodam ze ten parownik ma pol roku nie cale,blosa wyciagalem i czyscilem..do wymiany parownika nie dzialo sie nic nie pokojacego..co bys Ty proponowal,pewnie sekwencje:)
Ostatnio zmieniony 2013-12-26, 10:38 przez domelek25, łącznie zmieniany 1 raz.
mietek69
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2011-06-25, 15:58
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Czestochowa

Post autor: mietek69 »

Dokładnie, dla mnie tylko sekwencja, i to nie najtańsza. Ja u siebie nagrzebałem się tyle przy LPG , że mogę coś doradzić. Fakt, mnie się zachciało żeby wszystko chodziło jak na benie, nie tylko odczucia decydowały ale głównie podpierałem się blokami pomiarowymi - a w sterowniku MMS-314 który miałem już trochę tych parametrów było...

Ale do wątku głównego: jedź do gazownika, bo skoro chodziło ok a po zmianie nie chce to albo trzeba dostroić albo luknąć na parownik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacje LPG”